trwa inicjalizacja, prosze czekac...

czwartek, 24 kwietnia 2014

Kolejne zwycięstwo Ani Dąbrowskiej w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym.


Kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego organizowanego przez portal nauka -śpiewu.pl . W minionym roku dzięki głosowaniu Internautów - Ania zajęła 1 miejsce.
W 2014 roku Ania stanęła w szranki z wieloma znakomitymi wykonawcami z całej Polski.
I po raz kolejny dzięki głosom Internautów tak z Polski jak i zza granicy I nagroda przypadła  dla Ani! Dziękujemy wszystkim, którzy oddawali swe głosy na Anię. 

Ania (9. l)  to dziewczynka chora na nieuleczalną chorobę genetyczną- mukowiscydozę. Jej największą radością w trudnym codziennym życiu  i siłą do przezwyciężania zdrowotnych trudności jest śpiew. Jest laureatką przeglądów międzyszkolnych i gminnych. Bierze udział w przeglądach i festiwalach powiatowych i wojewódzkich oraz internetowo również ogólnopolskich. A że marzenia się spełniają dowodzi również i ta wygrana w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego.

PIERWSZA NAGRODA PUBLICZNOŚCI. 
Najwięcej głosów w konkursie zdobyła Ania Dąbrowska z utworem:

P O D Z I Ę K O W A N I A:

Składamy z serca płynące podziękowania za dar finansowy w postaci odpisów 1% w minionym roku - na leczenie i rehabilitację naszych córeczek chorych na nieuleczalną chorobę mukowiscydozę – Ani i Ali.
Gdyby nie pomoc ludzi, ich wsparcie, nie dalibyśmy rady zapewnić dziewczynkom odpowiedniego leczenia.
Mamy świadomość, że sami nie damy rady. Żyjemy nadzieją, że kiedyś będą żyć jak inne dzieci, że choroba nie przesłoni im radości życia.


POMAGAJĄ NAM:
Czytaj całość: