trwa inicjalizacja, prosze czekac...

wtorek, 2 września 2014

NOWY ROK SZKOLNY - rozpoczęty!

1 września obie dziewczynki rozpoczynają szkołę. Nauki będzie dużo.
 Ala będzie uczęszczać do 2 szkół. Po raz pierwszy jako 5 -latek rozpoczyna swoja przygodę z "zerówką" oraz Szkołę Muzyczną I st w Dynowie - instrument SKRZYPCE.

Ania będzie uczniem 3 szkół:
IV klasy Szkoły Podstawowej w Wesołej
II klasy Szkoły Muzycznej I Stopnia w Dynowie - instrument FORTEPIAN
I klasy nauki wokalu w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

Dużo tego, ale dziewczynki chcą pełną garścią chwytać to, co lubią i jeszcze mogą robić.
Do powyższego dochodzi codzienna,  kilkugodzinna rehabilitacja( drenaż płuc, inhalacje) i leczenie, częste wizyty u specjalistów oraz ewentualne operacje, które mogą być potrzebne w każdym czasie. Nie zna się dnia, ani godziny...

Jesteśmy zdeterminowani do działania- by można było brać od życia jak najwięcej. A że życie Ani i Ali jest trudne, kruche i ulotne - każda chwila jest bezcenna...

Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagają w codziennej walce z chorobą. Ludziom dobrej woli, przyjaciołom, nauczycielom, fundacjom. Z całego serca jesteśmy wdzięczni wokalistom, którzy wprowadzają Anię w magiczny świat muzyki - a szczególnie Ani Dąbrowskiej i Ani Wyszkoni.
Dziękujemy Wam Wszystkim. Bez Waszej pomocy, wsparcia duchowego i finansowego - nie dali byśmy rady!

Ani i Ali życzymy wytrwałości, siły, samozaparcia w dążeniu do obranych celów, spełnienia marzeń, a przede wszystkim dużo, dużo ZDROWIA!


P O D Z I Ę K O W A N I A:

Składamy z serca płynące podziękowania za dar finansowy w postaci odpisów 1% w minionym roku - na leczenie i rehabilitację naszych córeczek chorych na nieuleczalną chorobę mukowiscydozę – Ani i Ali.
Gdyby nie pomoc ludzi, ich wsparcie, nie dalibyśmy rady zapewnić dziewczynkom odpowiedniego leczenia.
Mamy świadomość, że sami nie damy rady. Żyjemy nadzieją, że kiedyś będą żyć jak inne dzieci, że choroba nie przesłoni im radości życia.


POMAGAJĄ NAM:
Czytaj całość: