trwa inicjalizacja, prosze czekac...

piątek, 5 stycznia 2018

Dziękujemy za wsparcie i pomoc w leczeniu.Jak co roku o tej porze zwracam się z wielką prośbą o udostępnienie Państwa znajomym ulotki dotyczącej przekazywania 1% Ali i Ani.

Bez tej pomocy nie bylibyśmy w stanie uzbierać odpisów na drogie leczenie dziewczynek.

Przekazujemy tą prośbę, gdyż coraz więcej jest osób potrzebujących - a leczenie Ali i Ani w miarę ich dorastania staje się przy śmiertelnej niestety nadal chorobie - coraz droższe. Tym bardziej teraz, kiedy w ostatnim czasie choroba zaatakowała młode organizmy ze zdwojoną siłą. Dlatego też tak ważna dla nas jest odpowiednia reklama, która dociera do wielu osób - ludzi o dobrych sercach, chcących uczestniczyć w procesie leczenia i rehabilitacji dziewczynek - przekazując im 1% podatku. 1% bez którego leczenie dziewczynek byłoby w ciągu roku niemożliwe.

Dziękujemy za to, że Państwo jesteście i że zawsze możemy na Was i Waszą pomoc liczyć.


P O D Z I Ę K O W A N I A:

Składamy z serca płynące podziękowania za dar finansowy w postaci odpisów 1% w minionym roku - na leczenie i rehabilitację naszych córeczek chorych na nieuleczalną chorobę mukowiscydozę – Ani i Ali.
Gdyby nie pomoc ludzi, ich wsparcie, nie dalibyśmy rady zapewnić dziewczynkom odpowiedniego leczenia.
Mamy świadomość, że sami nie damy rady. Żyjemy nadzieją, że kiedyś będą żyć jak inne dzieci, że choroba nie przesłoni im radości życia.


POMAGAJĄ NAM:
Czytaj całość: